B-gym מועדון בריאות וכושר B-gym מועדון בריאות וכושר B-gym מועדון בריאות וכושר
מערכת שעות
קבוצת ריצה קבוצת ריצה
ילדים ילדים
ספינינג ספינינג
סטודיו סטודיו
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שיש מוצ"ש
6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 6:00 - 23:00 7:00 - 17:00 19:00 - 22:30
A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג A B ספינינג  

5:30-6:15
פילאטיס
לירון דרליצמן







07:05-08:00
פילאטיס
עינת מאיר







5:20
Bgym runners
שרון /חיים - חניית סקייטפ

05:30-6:15
פילאטיס
לירון דרליצמן

07:05-08:00
פילאטיס
נעמה בר





07:00-07:55
פילאטיס מתיחות
עינת מאיר

5:15
Bgym runners
ללא מאמנים



7:00-8:00
Core fitness
ליאור סווירי



6:30
Bgym runners
סבב מדריכים

08:10-09:00
קיקבוקס
שרון עזר

08:10-09:10
אימון פונקציונלי
חני שם-טוב

08:05-09:05
לא פעיל זמנית
הגר נפתלוביץ

8:05-9:05
עיצוב
שרון עזר

08:05-09:05
פילאטיס
עינת מאיר



08:15-09:05
זומבה
חן אליאסי

8:15-21:15
עיצוב דינאמי
נעמה בר

08:05-09:05
לא פעיל זמנית
רמי קיצוני

08:05-09:00
חיזוק שרירים
שירלי וינוגרד

08:05-09:05
פילאטיס
נעמה בר



08:15-09:05
זומבה
חן אליסי

08:00-08:55
פילאטיס מתיחות
עינת מאיר



8:05-9:05
פונקציונאלי
ליאור סווירי

8:05-9:05
עיצוב דינאמי
נעמה בר

9:15-10:15
לא פעיל זמנית
עמי מסיקה

06:00
קבוצת רכיבה
יואב לביא

09:05-10:05
עיצוב
שרון עזר







09:05-10:10
פילאטיס
עינת מאיר






שטח זה פנוי לפרסום
לפרטים 052-4752070


שטח זה פנוי לפרסום
לפרטים 052-4752070

09:05-10:05
חיזוק שרירים
שירלי וינוגרד







09:00-10:00
פילאטיס מתיחות
עינת מאיר



9:15-10:15
זומבה
לימורחן













18:15-19:10
זומבה
לימור אורן

























13:30-14:30
Bgym Box
מור שרייר





18:00-18:50
פילאטיס בפארק
נעמה בר

17:00-17:55
יוגה
סיגל רן



18:45-19:30
פונקציולאטיס בפארק
הגר נפתלוביץ

17:45-18:25
אימון פונקציונאלי
הגר נפתלוביץ'





























18:00-18:55
זומבה
לימור אורן

19:00-19:55
Bgym Box
מור שרייר





18:30-19:15
חיזוק רצפת אגן ובטן
נעמה בר



18:00-19:00
זומבה
חן אליאסי

18:00-18:50
פילאטיס בפארק
נעמה בר





18:00-18:45
אימון פונקציונלי
הגר נפתלוביץ



18:30-19:25
אינטרוולים עם מדרגה
שרון עזר

18:00-18:45
דינאמיק פילאטיס
הגר נפתלוביץ





14:45-15:45
יוגה
דינה וסרשטיין





19:00-19:55
פילאטיס CORE
נעמה בר

20:00-20:45
פילייטיס (פילאטיס לייט)
נעמה בר

19:00-20:00
לא פעיל זמנית
עמי מסיקה



19:15-20:05
עיצוב ללא קפיצות
עינת מאיר

19:00-20:00
לא פעיל זמנית
הגר נפתלוביץ

19:00-19:55
עיצוב דינאמי
נעמה בר

18:45-19:45
BOX בפארק
מור שרייר

19:00-20:00
לא פעיל זמנית
הגר נפתלוביץ

19:00-19:55
זומבה
חן אליאסי

19:10-19:55
פילאטיס Core
שירלי וינוגרד

19:00-20:00
לא פעיל זמנית
עמי מסיקה

19:30-20:30
עיצוב וחיטוב
שרון עזר



19:00-20:00
לא פעיל זמנית
הגר נפתלוביץ









20:05-21:05
זומבה
חן אליאסי

20:50-21:35
פונקציונאלי
חני שם-טוב



20:10-21:00
עיצוב דינמי TRX
עינת מאיר

20:15-21:15
Bgym Box
מור שרייר



20:00-21:00
פילאטיס
נעמה בר

20:00-21:00
BGYM BOX
מור שרייר (סטודיו עליון)



20:00-20:45
עיצוב דינמי
שירלי וינוגרד

20:00-20:45
אימון פונקציונלי
זוהר בן רחמים







20:30-21:30
Bgym runners
חיים ושרון







20:15-20:00
פונקציונאלי
זוהר בן רחמים





20:30
Bgym runners
חיים וליאור/איריס

21:05-22:05
פילאטיס
עינת מאיר

20:30-21:30
bgym runners
הגר/שרון







20:30-21:30
Bgym runners
חיים איריס ושרון





20:30
Bgym runners
חיים / איריס